Marcin Bartyński

radca prawny

Pomagam rodzicom w ich zmaganiach z Sanepidem i wojewodą. Piszę zarzuty i zażalenia. Sporządzam skargi do sądów administracyjnych...
[Więcej >>>]

Zgłoś sprawę

Podsumowanie na blogu o szczepieniach

Marcin Bartynski07 czerwca 20213 komentarze

Już dawno nic się nie działo na blogu, jednakże nie oznacza to, że zawiesiłem swoją aktywność. Dzwonicie do mnie i piszecie, a ja staram się odpisywać na wszystkie maile i odbierać wszystkie telefony. Czasem na odpowiedź musisz poczekać kilka dni, jednakże w końcu odpiszę na każdy mail.

Musisz jednak wiedzieć, że jedynym miejscem, gdzie dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie jest ten blog i fanpage na Facebooku. Moim zawodem jest świadczenie fachowej pomocy prawnej, utrzymuję z tego siebie i moją rodzinę, więc niestety, nie jestem w stanie każdemu pomóc bez wynagrodzenia.

Najpopularniejsze wpisy

Wpisem, które swoją popularnością bije na głowę wszystkie inne jest wpis: Dwa proste kroki, jak zrezygnować z usług pielęgniarki szkolnej. Temat może być istotny – zwłaszcza w kontekście elektronicznej dokumentacji medycznej, do której dostęp może mieć każdy lekarz i każda pielęgniarka.

Lekko w tyle pozostał wpis pt. Jak uniknąć przymusowych szczepień?

Ostatnie miejsce na podium zajęło omówienie zaświadczenia o przeprowadzonym badaniu kwalifikacyjnym przed szczepieniem.

Poza podium znalazł się wpis: Jak powinno przebiegać badanie kwalifikacyjne przed szczepieniem? Zagadnienie badania kwalifikacyjnego przed szczepieniem jest szalenie istotne. Pewnie z tej przyczyny pierwszą piątkę najpopularniejszych artykułów zamyka 7 prawnych aspektów badania kwalifikacyjnego przed szczepieniem.

Wpisy o NOPach w statystykach blogowych

Kiedyś w pierwszej piątce najpopularniejszych wpisów był artykuł o niepożądanych odczynach poszczepiennych. A konkretnie: Jak zgłosić NOP? Popularność tego wpisu nieznacznie spadła. Aktualnie wpis ten utrzymuje się w pierwszej dziesiątce.

Inne statystki

W sumie razem skomentowaliśmy cały blog 149 razy. Niestety, nie jestem w stanie odpowiadać na wszystkie Wasze komentarze. Dlaczego tak jest, wyjaśniam tutaj>>>

Jednakże bardzo Wam dziękuję za każdy komentarz!

Co dalej?

Mam nadzieję, że blog o szczepieniach niedługo nieco odżyje. Kto wie, może do końca półrocza znajdę czas na publikację kolejnego artykułu. Chodzi mi po głowie wpis o zwolnieniach z pracy za nieszczepienie przeciwko COVID.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 602-490-321 e-mail: marcin.bartynski@gmail.com

{ 3 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Sławomir 8 czerwca, 2021 o 00:35

Dziękujemy i czekamy na więcej!!!

Odpowiedz

Norbert 10 czerwca, 2021 o 11:37

Ciekawe te statystyki do stron. Dobry pomysl, zeby sie tym podzielic.

Odpowiedz

Beata 12 lutego, 2023 o 16:06

Witam, przeglądam blog i nie widzę nic na temat szczepien przypominających tzw. Drugich dawek…
rozporzadzenie MZ z 18.08.20211 o obowiazkowych szczepieniach ochronnych §4 mówi że z dregiej dawki są zwolnione osoby które przyjęły pierwsza i nie minął czas odpornosci. Niestety lekarze nie chcą dawać skierowań na przeciwciala by sprawdzić stan uodpornienia. Co wtedy robić?
Pozdrawiam

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński z siedzibą w Oleśnicy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem marcin.bartynski@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: