Marcin Bartyński

radca prawny

Pomagam rodzicom w ich zmaganiach z Sanepidem i wojewodą. Piszę zarzuty i zażalenia. Sporządzam skargi do sądów administracyjnych...
[Więcej >>>]

Zgłoś sprawę

Dlaczego nie odpowiadam na wszystkie Wasze komentarze?

Marcin Bartynski30 sierpnia 20193 komentarze

Liczba komentarzy zamieszczanych pod wpisami na tym blogu rośnie bardzo szybko. Dosłownie piętnaście dni temu pisałem, że razem skomentowaliśmy ten blog 42 razy. Natomiast dzisiaj łączna liczba komentarzy wynosi aż 63.

Dziękuję Wam, że chcecie czytać ten blog i komentować artykuły. Najczęściej w komentarzach zadajecie pytania lub wyrażacie swój własny pogląd na sprawy i przepisy omówione w danym artykule.

Jednak nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie Wasze komentarze.

Dlaczego?

Powód jest dość prozaiczny: brak wystarczającej ilości czasu. Doba ma tylko 24 godziny. Po prostu nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania lub wymienić się ze wszystkimi poglądami. Czasem odpowiedź na zadane pytanie wymaga ode mnie sprawdzenia przepisu, zajrzenia do orzecznictwa.

Co takiego robię, gdy nie odpowiadam na Wasze komentarze?

Bloguję:) Piszę o prawnych aspektach szczepień. Uważny czytelnik z pewnością zauważył, że miesiąc sierpień jest dość obfity w liczbę wpisów na blogu. Oprócz tego udzielam Wam pomocy prawnej, przygotowuję propozycję pism do Sanepidu, w rozmowach telefonicznych informuję Was, jakie przysługują Wam prawa w gabinecie lekarskim itp.

Jednakże szczepienia nie jest to jedyna działka, jaką się interesuję.

Musisz bowiem wiedzieć, że oprócz tego bloga, prowadzę dwa inne prawnicze blogi.

Najpierw powstał blog przeksztalceniewspolkezoo.pl. Może to jest dla Ciebie zupełna abstrakcja, ale dość dobrze znam się na prawie spółek handlowych. Pomogłem przedsiębiorcom założyć wiele, wiele spółek. Pomagałem nawet lekarzom, obsługiwałem nawet przychodnie POZ:) Jeżeli to Cię interesuje i wejdziesz na tego bloga, to zauważysz po lewej stronie trzy bezpłatne poradniki – w jednym z nich dzielę się swoimi doświadczeniami w transakcji sprzedaży gabinetu stomatologicznego.

Drugim moim blogiem był blog wynagrodzeniewykonawcy.pl. Opowiada on o sprawach dotyczących robót budowlanych. Chyba nie będzie nadużyciem, jeżeli napiszę, że wprost uwielbiam tego typu sprawy:) Zgłaszają się do mnie wykonawcy budowlani zagrożeni upadłością, bo im kontrahent nie zapłacił kilkuset tysięcy złotych. Pomagam im odzyskać ich pieniądze. Naprawdę – lubię prowadzić sprawy sądowe o zwrot wynagrodzenia za wykonanie robót budowlanych.

No i wreszcie paragrafnaszczepienia.pl. Jednak odkąd zająłem się tym blogiem, moja aktywność na dwóch pierwszych znacznie spadła.

Oprócz tego prowadzę dziesiątki innych spraw. Kredyty frankowe, odwołania od decyzji ZUS, zachowki, czy choćby sprawa z dzisiaj – o sprostowanie protokołu powypadkowego.

A przede wszystkim mam dość liczną rodzinę – to przede wszystkim dla niej muszę mieć czas:)

No i muszę –  po prostu muszę – znaleźć chwilę czasu na poczytanie sobie książki. Ostatnio znalazłem u siebie w domu na półce powieść pewnego pisarza tworzącego w czasach PRLu. Kazimierz Korkowicz, bo to o nim mowa, napisał kilka powieści historycznych z czasów Jagiełły, pierwszego Wazy na polskim tronie czy Sobieskiego – mi te tematy podchodzą.

Dlatego proszę Cię – nie czuj się lekceważony, jeżeli nie odpowiem na Twój komentarz na blogu.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 602-490-321 e-mail: marcin.bartynski@gmail.com

{ 3 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Joanna 1 września, 2019 o 11:11

Witam Panie Marcinie,
Niezmiernie się cieszę, że znalazł się ktoś z wykształceniem prawniczym, kto nie boi się mówić wprost jak łamane jest w Polsce prawo przez medyków. Dziękuję Panu za blog, odwagę i porady.
Pozdrawiam.

Odpowiedz

Marcin Bartynski 2 września, 2019 o 07:50

Serdecznie dziękuję za ten komentarz:)

Odpowiedz

beata 5 września, 2019 o 18:56

popieram

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bartyński z siedzibą w Oleśnicy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem marcin.bartynski@gmail.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: